W najbliższy weekend gramy dla Was spektakl

Człowiek sukcesu i materialista oraz niedopasowany, wieczny pechowiec stojący nad przepaścią, a także wyjątkowa kobieta, będąca kolejno żoną jednego i drugiego to bohaterowie najnowszej premiery w Teatrze Żelaznym.

Jeśli dodamy do tego piekielnie zabawne, miejscami absurdalne i niepozbawione refleksji dialogi w stylu komedii bulwarowej, świetnie zawiązaną intrygę niczym w amerykańskim kinie oraz autora, który jest jednym ze scenarzystów legendarnej, nagrodzonej Oskarem „Tootsie" z Dustinem Hoffmanem w roli głównej, mamy przepis na komedię roku!

Oto po latach spotykają się dawni koledzy ze szkoły, w idealnym momencie na zmiany w życiu każdego z nich. Komizm sytuacyjny oraz postaci odgrywanych przez znanych z desek teatralnych Piotra Wiśniewskiego i Jacka L. Zawady bawią do rozpuku, a całość to lekka komedia w najlepszym wydaniu z trójkątem miłosnym, intrygą, zdradą, podlane ironicznym sosem wyśmiewanych przyzwyczajeń.

"ODDAM ŻONĘ W DOBRE RĘCE"
- 27. sierpnia (sobota) - o 16:00 i 19:00
28. sierpnia (niedziela) - o 16:00

Bilety: 55,- / 50,- (ulgowy)
Zapraszamy Was serdecznie na widownie naszej gościnnej sceny w MDK Południe na Kostuchnie, przy ul. T. Boya-Żeleńskiego 83!(-) (-)
Materiał Teatru Żelaznego
24 sierpnia 2022